עלויות סרט תדמית

סרטון תדמית מחיר, קלמנטינה הפקות סרטים

החשיבות והתועלת שניתן להפיק מסרטוני התדמית ברורה. אבל רגע לפני שאתם מתחילים מתחילים בתהליך, אתם בעיקר רוצים להיערך כלכלית. ברור כי יש להפקת סרטון תדמית מחיר, ולרוב הוא לא נמוך במיוחד. על מנת לקבל הערכה משוערת הכנו עבורכם מחירון. בלחיצה על הכפתור תוכלו להגיע אליו. 

אך לפני שאתם לוחצים על הכפתור, הכנו עבורכם בהמשך העמוד רשימת אלמנטים המשפיעים על העלות. מה באמת כדאי לדעת לפני שמתחילים בהפקה ובוחרים חברת הפקות סרטים מקצועית שתלווה אתכם בכל שלב בתהליך.

לצפייה בסרטונים:

סרטוני תדמית לשיווק מתחילים מתחקיר

לפני שנוכל לבחור את הקונספט, לכתוב את התסריט או לתכנן את ימי הצילום הדרושים לנו, סרטון הסברה מקצועי ואיכותי מחייב תחקיר יסודי ומעמיק. בחלק מהמקרים ניתן להשלים את התחקיר בזמן קצר יותר ובמקרים אחרים יידרש מחקר יסודי הרבה יותר. באופן טבעי גם המחיר תלוי במורכבות התחקיר, כאשר תחקיר פשוט יעלה כמה מאות שקלים לכל היותר, בעוד עבודה מאתגרת וממושכת יותר תעלה קצת יותר. מה שבטוח הוא שעם המידע השלם והנכון נוכל לתכנן סרטון תדמית לעסקים ברמה גבוהה הרבה יותר.

סרטי אנימציה או וידאו – עם תסריט

בין אם אתם משתוקקים לספר את סיפור המותג באמצעות דמויות מונפשות ועולם מצויר, ובין אם אתם מעדיפים להפיק קליפ עובדים או סרטון תדמית אנימציה המשלב קטעי ארכיון וראיונות, תסריט הוא מרכיב קריטי בתהליך העבודה. אנשי המקצוע הטובים ביותר אחראיים למשימה הזו בדיוק, והם יודעים למצוא את הדרך הייחודית והנכונה להעביר את כל המסרים שלכם במגוון דרכים יצירתיות ומקוריות. בהתאם לאופיו של הסרטון, אורכו וגורמים נוספים, גם המחיר עשוי להשתנות וגם כאן הטווח רחב יחסית, בדיוק מאותה סיבה. עם זאת, התסריט הוא אחד מהחלקים החשובים ביותר בפאזל, והוא מבטיח לכם תהליך עבודה נכון ויעיל הרבה יותר.

סרטון תדמית תלוי באיכות הצילום

אחרי שביצענו תחקיר וכתבנו תסריט, הגיע הזמן לצאת לשטח ולהתחיל לצלם. כאן אנחנו מגיעים לאחד הנושאים המשמעותיים ביותר בחישוב ההוצאות שלכם, ולצורך הפקת סרטון תדמית מחיר הצילומים הוא בהחלט קריטי. ראשית יש לקחת בחשבון את מספר המצלמות הדרושות, הציוד המיוחד לו יזדקקו אנשי המקצוע וכן מספר ימי הצילום ושעות העבודה. כאמור, זהו מרכיב משמעותי מאוד, בעיקר משום שיש לו את ההשפעה הגדולה ביותר על שורת המחיר הסופית, בין אם אתם מתכננים צילומים באולפן, במשרד או באמצעות רחפן.
שחקנים וקריינים להפקת סרטוני חברה, הדמויות על גבי המסך הן אלה שמספרות את הסיפור שלכם. אתם יכולים לעצב דמות מונפשת שתדבר במקומכם, לשלב ראיונות עם גורמים בחברה, להציב בקדמת הבמה את המומחה שלכם או לגייס שחקנים שיציגו את יתרונות המוצר או השירות שלכם. כל החלופות הללו נהדרות, וגם השילוב של קריין שינווט את הספינה ויחבר בין כל המרכיבים שלה. כך או כך, קחו בחשבון שלכל החלטה כזו יש מחיר משלה. אפשר גם לצמצם את העלויות בדרכים שונות, למשל על ידי ויתור על שחקנים מקצועיים לטובת עובדי החברה, מה שיתרום לא רק לחיסכון בהוצאות אלא גם לאותנטיות של סרטי תדמית לחברות, ולחיבור הישיר שלכם אל הלקוחות.

סרטי תדמית עם מוזיקה ואפקטים עם קלמנטינה הפקות סרטים

בשלב הליטושים והעריכה הסופית, הגיע הזמן להעשיר את הסרטון ולהפיח בו חיים. מוזיקה נכונה תתרום ליצירת האווירה הרצויה, בין אם אתם מחפשים דרך לרגש, להפתיע או להרגיע. הצלילים המדויקים ידגישו את המסרים שלכם, והשילוב ביניהם לבין גרפיקה ממוחשבת בהחלט משדרג את התוצאה. צוות קלמנטינה הפקות סרטים יעזור לכם לתכנן לפרטי פרטים מגוון סרטוני אנימציה, קליפ עובדים ועריכת וידאו מקצועית שיתאימו לאתר האינטרנט שלכם, לקמפיין הסושיאל הבא או לכנס המקצועי המתקרב. להפקת סרטי תדמית לעסקים מנצח אתם מוזמנים להשאיר לנו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המופיע בתחתית העמוד ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם או להתקשר לטלפון מס': 077-9966221.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן