מחירון הפקת סרט תדמית

אז כמו שאנחנו כבר יודעים, סרטוני תדמית מהווים כלי נהדר ואפקטיבי. הם מצטיינים בהעברת מסרים באופן יעיל וקצר. כעת אנחנו רוצים לדעת כמה עולה להפיק סרט תדמית והאם זה עומד בתקציב שלנו. לצורך כך בנינו עבורכם מחירון. אבל לפני שאתם רצים להציץ במחירון ובודקים מחיר סרטון תדמית, חשוב שתגדירו לעצמכם מה אורך סרטון התדמית שאתם רוצים. כיום אורכם של סרטוני תדמית נעים בין דקה לשתי דק' וחצי. 

אורכו של סרט תדמית הוא פקטור המשפיע על המחיר. בדרך כלל סרט קצר דורש  פחות משמרות עריכה ומשמרות אפטר אפקטס מאשר סרט ארוך. משמרות אפטר אפקטס אגב, הן משמרות בהן עובדים בתוכנת אפטר אפקטס של חברת אדובי על האריזה הגרפית של הסרט, או על האנימציה במידה ועושים סרטון תדמית משולב באנימציה. שפת הסרט היא פקטור נוסף בתמחור סרט תדמית. 

האם השפה של הסרט היא באנגלית או עברית, או אולי גם וגם? מי הוא קהל היעד שלנו? בדרך כלל  הפקת סרט תדמית בעברית זולה יותר מאשר הפקה באנגלית. לסרט שלנו נלהק שחקנים  או שנרצה לשתף את עובדי החברה? צריך קריין, זה כרוך בעלות נוספת, לא? היכן הצילומים יערכו באולפן או במשרדי החברה? כדאי לשכור טלפרומפטר? יום צילום יכול להיות מאוד יקר אולי נשתמש בקטעי וידאו שנקנה בשאטרסטוק

ומה קורה כאשר יש לכם כבר תסריט מוכן ואתם צריכים רק שירותי צילום ועריכה? אז כמו שאתם רואים יש המון פרמטרים שיכולים להשפיע על מחיר  הפקת סרטון תדמית. הניסיון שלנו בשנה האחרונה מצביע על כך כי תקציב סרט תדמית מתחיל מ 12,800 ₪ לפני מע"מ. אז הנה לפניכם המחירון שלנו, כל המחירים לפני מע"מ, וכמובן הכל באיכות קלמנטינה – בית הפקה בוטיק עם יחס אישי. תרצו להתייעץ איתנו? נשמח לתת לכם מענה. מוזמנים להתקשר או להשאיר לנו פרטים.

איך מתמחירם סרט תדמית

תחקיר וכתיבת תסריט: 2500-4000 ש"ח

תחקיר הוא השלב בו אנחנו בקלמנטינה לומדים את העסק שלכם. יחד איתכם נגדיר את יתרונות החברה והשירותים או המוצרים שאתם מציעים. אפיון מדויק של קהל היעד אף הוא משמעותי, שכן זהו הקהל שצפוי להיחשף לסרטון ולמסרים שלו. כמו כן חשוב שנדע באלו פלטפורמות יופץ הסרטון, ברשתות חברתיות, בכנסים באתר שלכם. על סמך התחקיר נבנה את התסריט המושלם. צוות ההפקה של קלמנטינה יתרגם את המסרים שלכם לסיפור שאומר במקומכם את הכל בתוך דקה עד שתיים וחצי דק' לכל היותר. התסריט הוא כלי תכנון אשר באמצעותו נוכל להביט אל מעבר לרעיון, כיצד הסרט שלכם הולך להצטלם.

ציוד צילום לסרטון תדמית

ציוד צילום, תאורה וסאונד: 1800 ש"ח

קבענו מועד צילום, כולם מתרגשים, יש הרבה הכנות. חשוב שהיום יעבור באפס תקלות. בראש טבלת כלי העבודה  של יוצרי הקולנוע עומד ציוד הצילום. חשוב שיהיה בסטנדרט מקצועי והמעודכן ביותר מבחינה טכנולוגית. התעריף המצוין מתייחס לציוד בלבד וליום צילום אחד. סט הצילום כולל מצלמה 4K, עדשות פריים, עדשות זום, חצובה, גימבל, סליידר, 3 פנסים, שני מיקרופונים אלחוטיים, מיקרופון בום ומקליט סאונד חיצוני.

צלם סרטי תדמית

צלם: 2200 ש"ח

יש לנו ציוד צילום מעולה וכעת אנו זקוקים לצלם שיידע לתת את התוצאה הטובה ביותר. צלם הוא אחד המפתחות הראשיים בהפקת סרט תדמית. מקצועיות ויחסי אנוש הם תכונות חשובות מאוד לתהליך היצירה. דרושה מיומנות מבוססת ניסיון של מאות סרטים על מנת לצלם סרט תדמית באופן מקצועי וחלק. עדשות פריים מניבות תוצאות מעולות. אך לעיתים כאשר עומק השדה קטן, והמצלמה בתנועה באמצעות גימבל או סליידר,  כדאי שתהיה יד מיומנת  המפעילה את האופרציה העדינה והמורכבת הזאת. בקלמנטינה יש לנו את אנשי הצוות שיודעים לעשות את העבודה הזאת באופן המושלם.  התעריף מתייחס למתן שירותי צלם ליום אחד וללא ציוד.

במאי סרטי תדמית

במאי: 2800 ש"ח

הבמאי הוא זה שהופך את התסריט לסרט. הניסיון מקצועי בחיבור המסרים של העסק שלכם לויזואליה מרתקת היא קריטית. ביום צילום הכרחי שהבמאי יהיה נוכח ויכוון את הצלם, את העובדים במידה והם מצטלמים או לחילופין את השחקנים. על הסט אמור הבמאי להשרות שקט תעשייתי, ולגרום לכל המשתתפים לבטוח בחזון הויזואלי שלו. הוא אמור להגיע לסט לאחר עבודת הכנה מדוקדקת, ביניהן הכנת "שוטינג" עבור הצלם. זוהי רשימה הכוללת את מיקום האובייקטים בלוקיישן, זויות וגודל פריים. הרבה פעמים בסט יום צילום של סרט תדמית לעסק, הבמאי הוא גם זה שמפיק ומזיז את העניינים בפועל. לכן הניסיון וקור הרוח של הבמאי הוא פקטור משמעותי בהצלחת הסרט. התעריף מתייחס למתן שירותי בימוי ליום צילום אחד.

טלפרומפטר כלי עזר בסרט תדמית

טלפרומפטר: 500 ש"ח

טלפרומפטר הוא כלי מאוד יעיל כאשר אנחנו רוצים לדבר מול מצלמה באופן טבעי ובביטחון מלא, בין אם מדובר במגישי חדשות מקצועיים או עובדי חברה המשתתפים בסרט התדמית. הטלפרומפטר מאפשר לנו תחושת וודאות מאחר ואנו לא צריכים להתאמץ לזכור את הטקסט. הוא הופך את ההגשה לנינוחה יותר. בזמן הצילום ניתן גם לעשות התאמות בטקסט ובקצב הקריאה. מנסיונינו להרבה אנשים הופעה מול מצלמה, בעיקר בפעם הראשונה, יכולה להיות מלחיצה ואף מבלבלת. בעלות נמוכה יחסית, הטלפרומפטר גורם לתחושת ביטחון, ומאפשר למצטלמים להתרכז בהגשת המסרים. התעריף מתייחס להשכרת טלפרומפטר ליום צילום אחד.

חדר עריכת סרטי תדמית

משמרת עריכה: 1800 ש"ח

עריכת וידאו מקצועית היא אומנות אמיתית. אם ניתן את חומרי הגלם לעורכים שונים, נקבל סרטונים שונים לחלוטין. עורך וידאו הוא גורם מפתח בעל תפקיד חיוני והשפעה עצומה. הוא זה שבוחר את הקטעים הטובים ביותר ומלכד אותם לכדי סרטון ערוך ומלוטש. הוא מוודא שהם משתלבים באופן מיטבי, ואינם חורגים ממסגרת הזמנים שהוגדרה, וכן שהאפקטים האודיו ויזואלים משדרגים את ההפקה ומבטיחים סרט תדמית ברמה הגבוהה ביותר. אם כן, בחירת האדם האחראי על מלאכת העריכה חשובה לא פחות מכל שלב אחר בתהליך.
כדי לאפשר עריכה ברמה הגבוהה ביותר, הקמנו בקלמנטינה סרטים חדרי עריכת וידאו מרווחים המצוידים בכל התוכנות המובילות, לרבות Adobe Premiere, DaVinci Resolve ו- AVID Media Composer. בנוסף, החדרים מצוידים בפתרונות המותאמים לצרכיו הארגונומיים של העורך, לרבות שולחן עריכה חשמלי מתכוונן מבחינת גובה. התעריף מתייחס למשמרת עריכה של שמונה שעות הכוללת עורך וחדר עריכה.

סרטוני תדמית נבחרים של קלמנטינה

הפקת סרטוני תדמית לחברות בינלאומיות
נגן וידאו אודות הפקת סרטוני תדמית לחברות בינלאומיות
הפקת סרטון תדמית לאפליקציה
נגן וידאו
סרטון תדמית באנגלית עבור חברת ההיי-טק Future Police, הפקות סרטים
נגן וידאו אודות סרטון תדמית באנגלית עבור חברת ההיי-טק Future Police, הפקות סרטים
הפקת סרטון תדמית לסטרטאפ
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לסטרטאפ
הפקת סרטוני תדמית באנגלית
נגן וידאו
הפקת סרטון תדמית לשיווק העסק
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לשיווק העסק
סרטון תדמית שיווקי לחברה בינלאומית
נגן וידאו אודות סרטון תדמית שיווקי לחברה בינלאומית
הפקת סרטוני תדמית אנימציה לחברות
נגן וידאו אודות הפקת סרטוני תדמית אנימציה לחברות
הפקת קליפ עובדים
נגן וידאו אודות הפקת קליפ עובדים
הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים
הפקת סרט תדמית חברות בניה
נגן וידאו אודות הפקת סרט תדמית חברות בניה
סרטוני שיווק לחברות
נגן וידאו אודות סרטוני שיווק לחברות
סרטון תדמית לחברות בהפקת קלמנטינה הפקות סרטים
נגן וידאו אודות סרטון תדמית לחברות בהפקת קלמנטינה הפקות סרטים
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם קלמנטינה הפקות סרטים בטלפון מספר: 077-9966221 או להשאיר פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן