השלבים להפקת סרטון תדמית

שלבי הפקת סרטי תדמית, קלמנטינה הפקות סרטים

אחד מכלי השיווק המרכזיים שעושים עבודה טובה ואיכותית הם סרטוני תדמית, סרטוני תדמית יכולים לשמש אתכם לא רק באתר הבית שלכם, אלא גם כדרך לשווק את העסק שלכם ברשתות החברתיות, באתרי קידום ובהרצאות מול קהל. הפקת סרטון תדמית משפרת את חווית הגלישה של הלקוח/הצרכן אשר זקוק לשירות שלכם. הגולש ניהנה מחוויה רב חושית הכוללת תנועה, קול, מוסיקה וצבע. כיום ברור לכולם כי הפרסום בסרטונים קליט הרבה יותר ונצפה הרבה יותר מתוכן כתוב. כמו כן גולשים שמגיעים לאתר עם וידאו נשארים לגלוש באתר כמעט פי 3 זמן מאשר באתרים ללא וידאו. אין פלא שמנועי חיפוש "אוהבים" סרטי וידאו ומעניקים "נקודות" לאתרים כאלה.

לצפייה בסרטונים:

מה הם השלבים להפקת סרטון תדמית?

  • מפגש ראשון – במפגש הראשון, צוות קלמנטינה הפקות סרטים לומדים את בית העסק שלכם, אנו קשובים לצרכים הייחודיים שלכם ומבינים לעומק את הצורך שלכם בסרטון, מי הם קהל היעד הפוטנציאלי ומה המטרות המצופות מהסרט, זאת בכדי להבטיח כי אנו נייצר עבורכם סרטון שיווקי, יעיל ואפקטיבי.
  • תחקיר- בשלב זה אנו נלמד את העסק, שירותיו והמוצרים אותם הוא מספק. נלמד את הייחוד שלכם וגם את מתחריכם כדי להבין כיצד ניתן לענות בצורה הטובה ביותר על הצורך שלכם, וכיצד נפיק את סרט התדמית שישרת את עסקכם בצורה הטובה ביותר.
  • כתיבת תסריט לסרטון – על בסיס הקריאטייב שתאשרו בהתבסס על התחקיר, התסריטאי יכתוב תסריט. בדרך כלל התסריט פשוט לקריאה והבנה ובנוי משתי עמודות עיקריות. תמונה וסאונד. יהיה עליכם לתת הערות סמנטיות ותכניות לתסריט והתסריטאי יבצע את התיקונים וההתאמות הנצרכות עד שתאשרו את התסריט באופן סופי ומוחלט. זכרו כי תסריט טוב הוא השלב החשוב ביותר בתהליך הפקה של סרט תדמית.
  • צילומים – אנו מקפידים על איכות צילום גבוהה במטרה להבטיח כי התכנים הוויזואליים של הסרט יעברו בצורה טובה, מקצועית ואיכותית.
  • עריכת הסרטון – בהתאם לצילומים שיתקבלו ולאור התסריט נבצע עריכה מדויקת, קצבית תוך כדי שילוב של מוסיקה, אריזה גרפית ואנימציה.
  • סרטון סופי – לאחר שקיבלנו את אישור הלקוח אנחנו יוצרים גרסה סופית של הסרטון על פלטפורמות שונות (על פי רצון הלקוח) ומגישים את התוצר הסופי.

הפקה מקצועית של סרט תדמית לעסק הוא תהליך ארוך בעל שלבים רבים, תהליך זה נמשך בתקופת זמן של מספר שבועות על מנת לתת ללקוחות שלנו את הסרטון הטוב ביותר.

מדוע לבחור בקלמנטינה הפקות סרטים?

חברת קלמנטינה הפקות סרטים הוקמה בשנת 2001 על ידי שחר בן -חור, בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה מאונ’ תל אביב. במהלך השנים צברנו ידע, מוניטין וניסיון רב בתחום ההפקה, עריכה וצילום. כיום אנו עובדים עם גופים רבים וארגונים גדולים וקטנים במטרה להעביר לגולשים הפוטנציאליים שלהם מסר ברור וקליט. אצלנו תוכלו להפיק סרטוני תדמית לחברות, סרטוני תדמית לעיריות, סרטוני תדמית לזכיינים, לרשתות חברתיות, עמותות ועוד.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

צוות קלמנטינה הפקות סרטים ישמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם בשלבי התכנון, התסריט והעריכה, עד לקבלת מוצר מושלם שיספר את הסיפור שלכם בצורה הטובה ביותר. להפקת סרטון תדמית או אנימציה מקצועי, שיווקי וויראלי פנו אלינו. אתם מוזמנים להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המופיע מטה או להתקשר אלינו לטלפון מספר: 077-9966221.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן