קליפ עובדים

שיטוט קצר ביוטיוב או ברשתות החברתיות יגלה לכם שיותר ויותר מעסיקים מתכננים קליפ עובדים ייחודי. הם מגייסים לטובת המשימה את מיטב המוחות היצירתיים, בוחרים שיר ומתאימים לו את המילים הנכונות. כותבים תסריט, שיספר את סיפורה של החברה – ובפרט את סיפורם של העובדים. זו ללא ספק דרך ייחודית ומקורית להעניק לעובדים מזכרת בלתי נשכחת. אבל סרטון עובדים הוא הרבה יותר מאשר פעילות פנאי משעשעת.
סרטון עובדים מחזק את הקשר בין העובדים. כל מעסיק יודע כי צוותים מגובשים שפועלים בשיתוף פעולה הם צוותים יעילים הרבה יותר. הם עובדים טוב יותר יחד, יוצרים אווירה טובה ובאופן כללי מחויבים יותר למקום העבודה שלהם. אם כן, הפקת קליפ עובדים היא הזדמנות נהדרת לחזק עוד יותר את הקשר בין חברי הצוות, ובין הצוותים השונים בחברה. כשכולם נדרשים לשתף פעולה בפעילות חווייתית ומהנה כל כך, להפגין את כישוריהם ולהתפנות מהשגרה לטובת הרפתקה מיוחדת במינה, זו בהחלט הדרך האידאלית לשדרג את האווירה במסדרונות החברה. מנסיוננו סרטוני עובדים טובים משמשים לעיתים כסרטוני תדמית. בעיקר כשמדובר בסרטון סיכום שנה בהשתתפות העובדים.

לצפייה בסרטונים:

קליפ עובדים מייצר מחויבות הדדית

ארגון שמשקיע בעובדים שלו צפוי לקבל מהעובדים בחזרה. זוהי למעשה מחויבות הדדית ששני הצדדים בהחלט נהנים ממנה. למעשה, עובדים שנהנים מהפוגה קצרה מהשגרה וזוכים לחוויה מרעננת כמו צילום של סרטי תדמית לחברות משעשע, הם עובדים שמרגישים שיש מי שרואה אותם – ולא רק את היכולת שלהם לתרום ליעדי הארגון או לעמוד במטלות היומיומיות. הם יעניקו לעסק בחזרה וירגישו חלק בלתי נפרד מהמותג ומהצוות.

סרטון עובדים תורם לאווירה

כולנו מכירים את השגרה היומיומית במשרד. אנחנו מגיעים בשעה קבועה, יוצאים לאכול ארוחות צהריים די מוכרות. את רוב הזמן אנחנו מבלים תחת הפלורסנט ומול המסך. מפעם לפעם אנחנו רוצים לשבור את השגרה, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר באמצעות הפקת קליפ עובדים. בין אם אתם מפיקים סרטון מצטיינים לקראת טקס חגיגי או קליפ שיוקרן ביום הגיבוש או באירוע סוף השנה, העובדים שלכם עומדים לקבל את ההזדמנות לצאת קצת מהמסגרת. במקום עוד שיחה עם לקוח או הכנת דוח הם יוכלו לשיר, לרקוד, ולשחק ברחבי המשרד.

סרטון מצטיינים מעודד להצלחה

אירועי סוף השנה או הרמת הכוסית החגיגית הם ההזדמנות שלנו להוקיר תודה לעובדים המצטיינים. עמיתים שהשקיעו מעל ומעבר, הפגינו יכולות מרשימות ובאופן כללי תרמו לפעילות החברה. הצבת העובדים הללו בפרונט עשויה לעודד עובדים אחרים להישגיות. כך שבשנה הבאה יוקירו אותם בפני כולם, והם יככבו בקליפ החדש. אל דאגה, ממש אין צורך להפיק סרטון תדמית בנאלי ומשמים. בהחלט אפשר לחשוב על רעיונות יצירתיים במיוחד. מראיונות עם שאלות משעשעות ועד לתכנון משימות ואתגרים שיפיחו חיים בקליפ שלכם.

מפיקים סרט חברה או קליפ עובדים

אחרי שזיהינו את הסיבות להשקיע בהפקתו של סרטון תדמית ייחודי ואיכותי, הגיע הזמן להגדיר את דרך הפעולה שלנו. באופן כללי ניצבות בפנינו כמה וכמה חלופות, מיצירת קליפ עובדים מוזיקלי ועד לתכנון תסריט שיציג את השגרה במשרד בצורה שונה ומיוחדת. תוכלו לדמות את החיים השגרתיים שלכם לסרט מוכר, או להציג סיטואציות שונות בצורה קלילה ומצחיקה.

צוות קלמנטינה הפקות סרטים יגדירו יחד אתכם את מטרות הסרטון, את התסריט, את ימי הצילום וכמובן את עריכת וידאו מקצועית והמוזיקה שתלווה את הסרט שלכם. ליצירת סרטי תדמית לעסק שלכם אתם מוזמנים להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המופיע מטה או להתקשר אלינו לטלפון מספר: 077-9966221, מבטיחים לחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן