מה ניתן לקדם באמצעות סרט תדמית?

מה ניתן לקדם באמצעות סרט תדמית? קלמנטינה הפקות סרטים

יש לכם מוצר מיוחד או שירות נהדר, מסר חשוב לעולם או פעילות מיוחדת עליה אתם רוצים לספר לכל מי שרק מוכן לשמוע. בשלב הזה אתם בוודאי מתלבטים מה היא הדרך הנכונה לעשות את זה ואיך תפיצו את הבשורה בדרך הפשוטה, הקלה והנוחה ביותר. התשובה לשאלה זו דווקא פשוטה למדי: חברות, רשויות מקומיות וגם עמותות רבות, כולן בוחרות להפיק ולקדם סרטי תדמית. אם אתם עדיין לא לגמרי בטוחים אם זה נכון גם לכם כדאי להבין קצת יותר לעומק מה ניתן לקדם באמצעות סרטי תדמית, ואיך סרטון שיווקי יעשה את העבודה.

לצפייה בסרטונים:

סרטוני תדמית לעמותות

פעילותה של העמותה תלויה ברוחב ליבם של התורמים, חלקם קטנים אבל רובם גדולים ונדיבים למדי. סרטון תדמית לעמותות שסוקר את פעילותה של העמותה, את המטרות או את החזון שלה, יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע אל קהל היעד, לפרוט על נימי הרגש ולעודד את הצופים לפתוח את הארנק. יש לא מעט דרכים לעשות זאת, מהפקת סרטוני אנימציה שמספרים את סיפור העמותה ואת ערכיה ועד ליצירת סרטוני תדמית המשלבים קטעי וידאו, ראיונות, תמונות ארכיון וסיפורי הצלחה.

סרטוני תדמית לעיריות

הרשות המקומית פועלת במשך כל השנה, וכמעט בכל תחום אפשרי. מפעם לפעם גם התושבים צריכים לדעת מה בדיוק נעשה בעיר וכיצד מנוצלים כספי הארנונה שלהם. אם כן, סרטוני תדמית לעיריות הוא פתרון נהדר שמאפשר לנו לסקור את הנעשה בתחומי החינוך, הביטחון, השירותים החברתיים, התברואה או הגנים והנוף. אז מה ניתן לקדם באמצעות סרטי תדמית לעסקים? כמו שאתם מבינים, כל מטרה וכל מסר ניתן לקדם בקלות רבה עם הפקת סרטון אנימציה או סרטון תדמית שמציג את השינויים המבורכים והשדרוגים בכל רחבי העיר.

סרטוני תדמית לזכיינים

העסק מצליח וממשיך להתרחב, אבל ברור לחלוטין שיהיה קל ויעיל יותר לעשות את זה אם יהיו כמה זכיינים שיתפסו את המושכות וייקחו על עצמם את מלאכת ההקמה והניהול של סניף חדש. דרך טובה להגיע אל היזמים הפוטנציאליים האלה היא באמצעות סרטוני תדמית לזכיינים שמציג את המותג, מספר לזכיין העתידי אילו שירותים חיוניים הוא מקבל מהרשת ומעודד אותו להצטרף להצלחה וליהנות מתמיכה מקצועית רחבה. ראיונות עם זכיינים קיימים, צילומים מהשטח ואנימציות שמציגות נתונים ומידע, כל אלה יחד יבטיחו לכם תוצאה מרהיבה.

סרטון תדמית למוצר

בכל הקשור לקידום מוצרים המסר מתחיל להשתנות וגם הגישה שלנו כלפי הצופים. במקום לספר על המוצר כדאי להראות איך הוא עובד, ובפרט – עד כמה הוא יעיל וחשוב ללקוחות שלנו. סרטון ויראלי טוב אמור להציג את הבעיה של הלקוחות ואת הפתרון הייחודי של העסק, או לכל הפחות לעורר רגש שיניע את הצופים לפעולה. יש המון דרכים נפלאות להשיג את המטרה הזו, ועם צוות מקצועי שילווה אתכם בתהליך תפעלו בצורה מדויקת ונכונה הרבה יותר.

סרטוני תדמית לפייסבוק וליוטיוב

סרטוני התדמית השונים, בין אם הם מיועדים לקידום עמותה, עירייה או מוצר מסוים, הם סרטונים שיכולים לשמש למגוון רחב של צרכים. הם ישתלבו היטב באתר האינטרנט ותוכלו לקדם אותם גם באמצעות דפי נחיתה, ערוץ יוטיוב ייעודי או קמפיין ממומן ברשתות החברתיות. סרט תדמית מקצועי, מלוטש ומדויק יעזור לכם לכבוש את המטרות שלכם, ועם הניסיון הרב של צוות קלמנטינה הפקות סרטים יהיה מי שילווה אתכם משלב הרעיון, דרך בחירת הקונספט ועד לצילום ולעריכה הסופית. להפקת הסרטון שלכם אתם מוזמנים להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המופיע בתחתית העמוד או להתקשר לטלפון מס': 077-9966221.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן