עריכת סרטונים מקצועית

סרטונים וקטעי וידאו הפכו לחלק מהותי מאוד בחיינו, גם אם לא תמיד אנחנו מודעים לכך. כבעלי עסקים אנחנו זקוקים לסרטי תדמית וסרטי הסברה. כאשר מתקיים אירוע שנתי של החברה חשוב לנו להציג את השגי הפירמה בשנה החולפת. בטקס נביע הערכה לעובדים ולמצטיינים עם קליפ עובדים משעשע. לכל אלה יש מכנה אחד משותף: עריכת סרטונים מקצועית היא הכלי היעיל ביותר לשדרוג תהליך העבודה, והיא זו שמבטיחה לנו תוצאה מעולה וסרטון משובח שמשיג את המטרה. השימוש הנפוץ ביותר בשירותי עריכת וידאו מקצועית, הוא השימוש העסקי. בעלי עסקים נעזרים בסרטונים הקצרים, מתכננים קליפ אנימציה או מייצרים קטעי וידאו קלילים ונגישים, והכול במטרה להגיע אל קהל היעד, לפנות אליו ישירות ולספר לו על המותג ועל המוצרים שהוא מציע. הקונספט הנכון, התסריט המדויק ובחירת התפאורה, האפקטים והסאונד – כל אלה חשובים כדי להגיע למוצר מוגמר שעונה על כל הציפיות. עם זאת, עורכים שונים עשויים לקבל לידיהם תסריט וחומרי גלם זהים, אבל התוצאה שנקבל מהם תהיה שונה למדי. זוהי רק עוד הוכחה לחשיבותו הרבה של העורך ולהשפעה העצומה שלו על הסרטון כולו.

לצפייה בסרטונים:

עריכת סרטון מצטיינים

עסקים קטנים וגדולים נעזרים בשירותי העריכה לא רק לצורך הפקת סרטון שיווקי או מצגת למשקיעים, אלא גם למגוון צרכים אחרים. למשל, כשעובד פורש לאחר שנים רבות שבהן הפגין מסירות ומחויבות לארגון, הפקת קליפ עובדים היא צעד מתבקש, בין אם מתקיים אירוע פרידה גדול ומרגש, ובין אם הקליפ יוענק כמתנה לעובד. באירועי חברה רבים נהוג גם להציג סרטון מצטיינים כדי להעניק כבוד לכל אותם עובדים נאמנים שפועלים לטובת העסק וההצלחה שלו, עוזרים לאחרים ובאופן כללי נחשבים לשחקנים בולטים. הפקה איכותית ועריכה מקצועית של סרטוני תדמית הם אלה שייצרו את ההבדל המובהק בין סרטון תדמית מקצועי ומלוטש לסרטון קצת פחות מרשים ומדויק.

עריכת קליפ או סרטון אנימציה לחתונה

אם נצא לרגע מעולם העסקים, הרי שגם בחיים האישיים שלנו יש לנו שלל סיבות להפיק סרטונים מיוחדים במינם. יום הולדת עגול והחתונה של החברים הכי טובים הם רק חלק מהמצבים שבהם קליפ קצר ומשעשע הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים. עם זאת, רבים מנסים לקצץ בעלויות ולהפיק את הסרטון לבד. הם משיגים מצלמת וידאו פשוטה וזולה, מתחילים לצלם ומקווים שעם תוכנת עריכה חינמית יוכלו להשיג תוצאה טובה. מצד שני, צילום ועריכה מקצועיים יעזרו להם לעשות את זה טוב יותר. זו דרך נהדרת לחסוך זמן יקר (וגם זמן שווה כסף), ולקבל סרטון מושלם, בין אם אתם מעדיפים ליצור סרטון אנימציה מצחיק או קליפ מרגש במיוחד.

לפני היציאה לשטח – כך מפיקים סרטי תדמית עם רחפן

ההחלטה לשלב רחפן וצילומי אוויר בסרטון שלכם יכולה לשדרג את התוצאה, על אף שלא תמיד מדובר בפתרון האידאלי (ועל כך נרחיב בהמשך). עם זאת, רגע לפני שאתם רוכשים רחפן פשוט ומתאמנים על הטסתו בשטח פתוח, כדאי לזכור שגם כאן נדרשת עבודה יסודית ומקצועית מאוד. למעשה, הטסת רחפן וביצוע צילומים מהאוויר מחייבים אישורים שונים, מרישיון בתוקף ועד אישור של משטרת ישראל. בהקשר הזה עולה לא פעם גם הצורך בביטוח, כדי להתגונן מפני מצבים שבהם הרחפן יסב נזקים שונים. יתרה מכך, סיור מקדים, היכרות טובה עם השטח ובחירת מוקדי הצילום המרכזיים, כל אלה חשובים מאוד לפני שאנחנו מפיקים סרטון תדמית, בין אם הוא מיועד להפקת סרט תדמית על ישראל או סרט הסברה לקידום עמותה חברתית.

עריכת סרטונים מקצועית – התהליך

באופן כללי, עריכת וידאו מקצועית נחוצה להפקת של סרטי תדמית, פרסומות, קליפים קצרים ומערכונים. בתהליך העבודה המקיף, שראשיתו בבניית קונספט, בבחירת פרזנטור ובתכנון ימי הצילום, העריכה היא חיונית כדי להבטיח תוצאה טובה הרבה יותר. עם הציוד הנכון והידע המקצועי, העורך הוא זה שיידע להפוך שעות של חומרי גלם לסרטון קצר ומדויק בן שתי דקות, להעביר את המסרים המרכזיים, לחתוך כל פריים בדיוק בזמן ולשלב גם אפקטים קוליים, קריינות ומוזיקה על פי הצורך. הוא ישלב גם כותרות וטקסטים, ובאופן כללי תוכלו להיות בטוחים שיש לכם ביד סרטון שיווקי איכותי באמת.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

לתכנון הסרטון שלכם ולביצוע עריכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם קלמנטינה הפקות סרטים. אצלנו תמצאו גם חדרי עריכה מאובזרים הניתנים להשכרה, השאירו פרטי התקשרות  בטופס המופיע בתחתית העמוד, או צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון: 077-9966221.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן