נגן וידאו

הופק עבור:

משרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון, באמצעות חברת עמיגור ובשיתוף עמותת "איילים", יזמו פרויקט יחיד מסוגו, המעודד את שיתוף הפעולה המדהים בין סטודנטים ודיירי הדיור הציבורי, מתוכם 60% הם ניצולי שואה. במסגרת הפרויקט מתנדבים הסטודנטים לשפץ את מרחבי המחייה המשותפים. הם צובעים את חדרי המדרגות, מחליפים את תיבות הדואר, מבצעים מגוון עבודות חשמל וגינון, ואף מתקינים פרגולות וספסלים.

פעילות מרגשת זו מוצגת במסגרת סרטון תדמית המציג את מצבם של המבנים לפני תחילת הפרויקט, וכן ראיונות עם דיירי המתחם המעידים על מצבו הרעוע של אזור המגורים ועם סטודנטים שהשתתפו במיזם הנפלא. הצגת הפרויקט והפעילות המבורכת שבו מתבצעת גם באמצעות קטעי אנימציה וקריינות, וכן באמצעות צילומי רחפן ותיעוד המבנים לפני ואחרי השיפוץ.

הייחודיות של הפקת סרטון תדמית זה על ידי קלמנטינה הפקות סרטים איננה רק בביצוע הליטושים הקוסמטיים במבנה, אלא גם בקשרים החמים שנוצרו בין המתנדבים הצעירים לדיירים המבוגרים. מערכות היחסים שנרקמו מוצגות בסרטון תדמית לחברות זה ומדגישות את החשיבות העצומה של הפרויקט על שני הצדדים – אלה שאיכות חייהם השתפרה ואלה שתרמו למען הקהילה ולמען ניצולי השואה.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן