נגן וידאו

הופק עבור:

קרן היסוד

סרטון תדמית באנגלית אשר הופק עבור קרן היסוד, בשיתוף עם הסוכנות היהודית ועמיגור. שיתוף הפעולה הייחודי בין גורמים אלה נועד כדי להעניק לעולים קשישים בית חם וסביבת מגורים נעימה ומכובדת. כיום מנהלת עמיגור 57 מבני מגורים לטובת רווחתם של כ-8,000 קשישים.

סרטון תדמית זה הופק במטרה לתעד באופן עדין ורגיש את אחד הטקסים המיוחדים שהופקו במסגרת התוכנית החשובה הזו. האזרחים הוותיקים המתגוררים במבנים של עמיגור הוזמנו לקיים חגיגת בר מצווה בכותל המערבי, וזוהי עבורם חוויה מופלאה, שכן איש מהדיירים לא זכה לחגוג בר מצווה בשל מלחמת העולם השנייה. אל הטקס הוזמנו יותר מ-280 אזרחים ותיקים וניצולי שואה, והם נטלו חלק פעילו באירוע מחמם לב שזכה לשם "באהבה מהכותל המערבי".

הפקת סרטון תדמית זה מלווה בקריינות באנגלית ובכתוביות כדי להבטיח הנגשה מלאה של המידע, משולבים קטעי ארכיון וראיונות עם קשישים. הסיפורים האישיים והמוזיקה שנבחרה בקפידה תורמים לאווירה המיוחדת שאפפה את הטקס הבלתי רגיל. 

חברת קלמנטינה הפקות סרטים גאה להפיק סרטי תדמית מרגשים שכאלה, ולתעד חוויה עוצמתית ומשמעותית כל כך. כבר מעל 20 שנה אנחנו מפיקים סרטוני תדמית לעמותות, גופים ציבורים ועסקים.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן