סרטי תדמית לחברות ועסקים

הפקת סרט תדמית לחברות ועסקים היא משימה מורכבת מאוד ויש לא מעט סיבות לכך. למעשה, האתגר מתחיל כבר בשלב הראשון. האם תבחרו בסרטון המשלב ראיונות עם לקוחות או בסרטון אנימציה? בהמשך תצטרכו לתכנן את הסרטון לפרטי פרטים. חשוב שתדעו בדיוק מה קורה בכל שניה בסרט. ואנשי מקצוע? כיצד נדע לבחור את הצלמים המיומנים ואת העורכים הטובים ביותר? בכל אופן, יש עוד הרבה אתגרים במהלך הדרך להפקת סרטון מושקע ויעיל. אבל בשביל זה אנחנו פה כדי לעזור לכם. בעבודה נכונה על פי כמה כללים ברורים תוכלו להפיק סרטונים לכל מטרה שיווקית. בין אם מדובר בסרטוני תדמית לפייסבוקסרטוני תדמית ליוטיוב ולכל פלטרפורמה מרכזית אחרת.

נגן וידאו
הפקת סרטוני תדמית לחברות בינלאומיות
נגן וידאו אודות הפקת סרטוני תדמית לחברות בינלאומיות
הפקת סרטון תדמית לאפליקציה
נגן וידאו
הפקת סרטון תדמית לסטרטאפ
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לסטרטאפ
הפקת סרטוני תדמית באנגלית
נגן וידאו
הפקת סרטון תדמית לשיווק העסק
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לשיווק העסק
סרטון תדמית שיווקי לחברה בינלאומית
נגן וידאו אודות סרטון תדמית שיווקי לחברה בינלאומית
סרטון תדמית באנגלית עבור חברת ההיי-טק Future Police, הפקות סרטים
נגן וידאו אודות סרטון תדמית באנגלית עבור חברת ההיי-טק Future Police, הפקות סרטים
הפקת סרטוני תדמית אנימציה לחברות
נגן וידאו אודות הפקת סרטוני תדמית אנימציה לחברות
הפקת קליפ עובדים
נגן וידאו אודות הפקת קליפ עובדים
הפקת סרט תדמית חברות בניה
נגן וידאו אודות הפקת סרט תדמית חברות בניה
סרטוני שיווק לחברות
נגן וידאו אודות סרטוני שיווק לחברות
סרטון תדמית לחברות בהפקת קלמנטינה הפקות סרטים
נגן וידאו אודות סרטון תדמית לחברות בהפקת קלמנטינה הפקות סרטים
הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים
נגן וידאו אודות הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

סרט תדמית לעסק מתחיל בתחקיר

סרט תדמית הוא כלי יעיל וחשוב לשיווק וקידום העסק. בין אם אתם מקדמים מוצר, שירות או מגייסים משקיעים לאפליקציה, בצעו תחקיר. זהו שלב חשוב, עשו אותו באופן יסודי ומעמיק ככל האפשר. סרטי תדמית לעסקים קטנים או גדולים אמורים להתמקד ביתרונות של העסק. סמנו לעצמכם את הערך שמספק המותג שלכם ללקוחות. זוהי גם דרך יעילה בה תוכלו לבדל את העסק שלכם. על ידי כך תעצימו את כוחו של המותג בשוק. אם כן, בשלב התחקיר הגדירו אילו מסרים תרצו להעביר בסרטון התדמית, ומיהו קהל היעד. קהל היעד יכול להיות לקוחות קצה, בעלי עסקים או משקיעים. 

סרטון תדמיתי למוצר או לשירות – קצר וקולע

סביר שיש למוצר או העסק שלכם המון יתרונות. בהחלט אפשר להניח שהשירות שלכם מספק המון ערך ללקוחות. מצד שני, אם העמסתם מסרים רבים בסרטון, מן הסתם הוא עלול להתארך מאוד. יש מצב שתגיעו לסרט באורך של 10 דקות. מתי לאחרונה צפיתם בסרט תדמית מקצועי באורך כזה?  הייתם נוטשים לפני שהיה מגיע לפואנטה. אז אנחנו מבינים שלא כדאי לפספס את המטרה, ומומלץ שנלך על סרט קצר וקולע. במקום להאריך במילים ולהעמיס במידע, סרטוני חברה או קליפ אנימציה חייבים להיות ממוקדים. אם תדעו מה בדיוק הלקוח רוצה לשמוע, יהיה לכם קל יותר להשיג את תשומת לבו. יותר מזה, מומלץ שתציגו זאת בסרטון בשלב מוקדם. דרך אגב, אם יש לכם סל מוצרים מגוון, שקלו מהלך רחב יותר. בהינתן תקציב, ובניית מהלך שיווקי מותאם, תוכלו להפיק מספר סרטונים. למשל סרטוני תדמית למוצרים שונים, או שירותים שונים.

וידאו שיווקי קצר - תמונה שווה אלף מילים

אם יש לכם מוצר נהדר ולקוחות שבעי רצון שיכולים להעיד על היתרונות שלו, זה נהדר! במקום זאת, נצלו את הפלטפורמה שעומדת לרשותכם כדי להראות להם עד כמה המוצר מצוין באמצעות עדויות. שלבו בסרטון הסבר של העובדים או המנהלים. התרכזו בעיקר בהצגת האופן שבו המוצר פועל ומספק את המענה המתאים. כל אלה יחד יקדמו את המטרות שלכם בצורה טובה ויעילה הרבה יותר. הכלל הזה נכון בין אם מדובר בהפקת סרטי תדמית לחברותסרטוני תדמית לעמותות או סרטוני תדמית לעיריות. על מנת להפיק סרט תדמית המותאם לצרכים שלכם, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהפקת סרטי תדמית. אולפן סרטים מקצועי מאגד תחתיו את כל אנשי המקצוע המיומנים. במסגרת התקציב שלכם, הוא יפיק עבורכם קליפ מקדם מכירות, הצלחה מהסרטים!

סרטי תדמית לשיווק – פותרים בעיה​

הזכרנו קודם את היתרונות של המותג. אפשר בהחלט לשער שהמוצר או השירות פותחו כדי להציע פתרון לבעיה, למצוקה או לאתגר שעמו מתמודדים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני תדמית לשיווק אמורים להציג באופן פשוט ונגיש את הבעיה שעל הפרק ואת הפיתרון. בדרך זאת, הסרטון ילכוד את תשומת ליבו של הצופה, וההזדהות תתרחש מיידית. כך גם, תסייעו בהצגת העסק שלכם כמותג אמין ומקצועי.

קלמנטינה הפקות סרטים מתכננים יחד אתכם תסריט ממוקד המותאם אישית לצרכים של בית העסק שלכם. אנו מתחייבים על צילום ברמה גבוהה ועריכת וידאו מקצועית. לתכנון סרטון התדמית שלכם אתם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות או ליצור עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 077-9966221.

דילוג לתוכן