נגן וידאו

הופק עבור:

ג'וס פלאס ישראל

סרט תדמית שהופק ע"י קלמנטינה הפקות סרטים עבור ג'וס פלאס ישראל, חברה בינלאומית לתוספי מזון הפועלת למעלה מ-50 שנה וב-24 מדינות.
סרטון תדמית תוכנן בהתאם לצרכי החברה, במטרה להציג בפני הזכיינים את ההנהלה החדשה בנוסף להצגת חזון הלייפסטייל של המותג: שיפור איכות החיים של הלקוחות וקידום אורח חיים בריא. במסגרת הפקת סרטון תדמית זה הודגשו היתרונות של מוצרי החברה והאיכות בה היא מתפארת. על מנת לחזק את ערכי המותג, השתמשנו בטכניקות המוכרות מתהליך הפקת סרטון שיווקי והצגנו את התרומה של החברה ללקוחות ולזכיינים גם יחד.

במהלך הפקת סרטי תדמית לעסקים אנו עורכים לא אחת ראיון עם מנכ"ל החברה. גם בסרטון זה הצגנו ראיון עם מנכ"לית החברה. בשלב העריכה שולבו צילומים במשרד ובכנסים השונים, וכן קטעי וידאו אילוסטרטיביים שנבחרו בקפידה ונרכשו לצורך השימוש בסרטון זה. כל זאת, במטרה להציג בפני זכיינים פוטנציאליים את הכלים המקצועיים שמעניקה החברה, את מערך התמיכה שהיא מספקת ואת שיתוף הפעולה המלא בין שני הצדדים.
בדומה לסרטוני תדמית לזכיינים רבים שהפקנו, תוכנן ונערך הקליפ בהתאם לערכי המותג הצעיר מתחום הלייפסטייל ובהתאם למטרות חברת ג'וס פלאס.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן