סרטוני תדמית לשיווק

סרטוני תדמית לשיווק, קלמנטינה הפקות סרטים

אנחנו רואים אותם בכל מקום, ממנועי החיפוש ועד הרשתות החברתיות, והם מצליחים ללכוד את תשומת הלב שלנו, בהנחה שהם עשויים כהלכה, כמובן. אלה הם סרטוני תדמית וסרטוני אנימציה הקצרים שמופיעים על גבי הפיד בפייסבוק, בסטורי באינסטגרם ובתוצאות החיפוש של גוגל. הם שם כדי לשרת מטרה ברורה ולקדם עסק, מותג, מוצר או שירות, והיום כבר ברור שגם אנחנו נמשכים אל קטעי הווידאו הרבה יותר מאשר לתמונות, מודעות סטטיות, עלוני שיווק או כל אמצעי פרסום מסורתי אחר. האמת היא שיש לא מעט סיבות להצלחה של סרטוני תדמית לשיווק, וזו בדיוק הסיבה שגם העסק שלכם זקוק להם.

לצפייה בסרטונים:

סרטי תדמית מנגישים את המידע

אחת הסיבות העיקריות להצלחה של סרטוני תדמית לחברות והפקת סרטי תדמית לעסקים היא שלרוב האנשים אין היום זמן פנוי. הפיד בפייסבוק עמוס במידע, הרשת מפציצה אותנו בשפע של פתרונות והתוכן השיווקי מקיף אותנו מכל עבר. בתוך הכאוס הזה, סרטון ויראלי קצר וממוקד עושה את העבודה עבורנו. הוא מעורר את הסקרנות של הלקוח, מספק לו את כל המידע המרכזי בתוך דקה או שתיים לכל היותר, ובעיקר הוא מעודד אותו לפעול. סרטי תדמית האפקטיביים שתוכננו בקפידה ישיגו את המטרה ויגדילו את החשיפה ובכך יקדמו את המוצרים ואת השירותים שלהם.

סרטי אנימציה חוסכים לנו עלויות

הפרסום באמצעי התקשורת השונים, למשל דרך העיתונות המודפסת, שלטי החוצות או הטלוויזיה המסורתית, הוא פרסום יקר ולא מאוד אפקטיבי. אנחנו משקיעים סכומים לא מבוטלים בהפקת קמפיין וברכישת זמני או שטחי פרסום, רק כדי להגיע לקהל יעד גדול שאיננו רלוונטי ברוב המקרים. מנגד, סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני תדמית לעסקים קטנים הם פתרון יעיל וחסכוני יותר. לצד עלויות ההפקה הנמוכות יחסית, גם הפצת הסרטונים יעילה כלכלית. פרסום בפייסבוק גם יחסוך לכם כסף וגם יאפשר לכם להגיע אל קהל היעד בצורה מדויקת יותר.

סרטוני הסברה משלימים את מערך השיווק

אין ספק שעומדים לרשותנו מגוון אמצעי פרסום דיגיטליים, מניהול אתר אינטרנט או ערוץ יוטיוב ייחודי, ועד לניהול עמודים עסקיים באינסטגרם ובפייסבוק. גם דפי נחיתה וניוזלטרים הנשלחים ישירות אל תיבת המייל עוזרים לנו לתקשר עם הלקוחות, להפיץ מידע ולקדם מוצרים, שירותים או מבצעים מיוחדים. סרטוני הסברה, תדמית ואנימציה יכולים להשתלב היטב בכל אחד מערוצים הללו, ולהגדיל לא רק את המעורבות של הלקוחות שלכם במותג – אלא גם לשפר את יחס ההמרה של הקמפיינים השונים. כך, גם סרטון תדמית אחד יכול לעבור בשלל ערוצים ולהגיע אל הגולשים בפייסבוק, אל הלקוחות הקיימים בניוזלטר ואל כל מי שייחשף למודעה שלכם בגוגל, זו שתוביל אותו לעמוד נחיתה שבו ישאיר פרטים או יבצע רכישה.

סרטוני תדמית שיווקיים – קלמנטינה, הפקות סרטים

מעל לכל, סרטוני תדמית לשיווק הם אמצעי פרקטי שיכול לסייע באופן משמעותי לבעלי עסקים, ליזמים, לעמותות ולגופים רבים אחרים. בין אם אתם מקדמים את עצמכם, את המוצרים שלכם, את הרעיון שזקוק למימון או את הפעילות החברתית שתוכל להימשך רק באמצעות תרומות, סרטון הסברה מקצועי, ערוך ומלוטש יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. הגולשים יתקשו להישאר אדישים, המידע יגיע אליהם ישירות ובאופן ברור, ומכאן הדרך להשלמת העסקה מהירה יותר מאי פעם.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

להפקה מקצועית וברמה גבוהה צוות קלמנטינה הפקות סרטים עומד לרשותכם. יחד נוכל לתכנן את כלי השיווק האפקטיבי שישיג את כל המטרות שהצבתם לעצמכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו באמצעות טלפון מספר: 077-9966221 או להשאיר לנו את פרטי ההתקשרות בטופס המופיע בתחתית העמוד.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן