סרטוני תדמית לעמותות

סרטוני תדמית לעמותות, קלמנטינה הפקות סרטים

גיוס כספים לעמותות הוא תהליך שמחייב תכנון אסטרטגי ומקצועי מאוד, ושילוב בין כלים שונים שיקדמו את ערכי העמותה הוא בהחלט צעד חשוב. זוהי הדרך להבטיח מימון למגוון הפעילויות הנדרשות, ולאפשר לעמותה לצמוח ולהתפתח. בין הכלים המרכזיים שעומדים לרשותו של כל מלכ"ר נמצא סרטון התדמית, זה שמציג את החזון, את הערכים, את העקרונות ואת המטרות, ובעיקר מראה לתורמים איך משפיעה לטובה התרומה שלהם על חייהם של אנשים רבים בחברה.

לצפייה בסרטונים:

למה בכלל צריך סרט תדמית לעמותות?

סביר להניח שאת המשאבים עליהם מתבססת העמותה אתם מגייסים ממקורות שונים. גופים ציבוריים, חברות פרטיות וגם תורמים רבים בחו"ל, כל אלה מאפשרים לארגון לפעול באופן עקבי ולאורך זמן. אתם מנסים להשיג מענקים ממקורות שונים ולהגיע לאנשים בעלי ממון שיפתחו את הלב ואת הכיס, וכדי לעשות את זה נכון הגיע הזמן לספר את הסיפור שלכם – ולהראות עד כמה אתם באמת משפיעים ומחוללי שינוי. אם כן, לחיזוק תדמית העמותה, סרטון ההסברה הוא כלי חשוב, ועם צוות הפקה מקצועי ומיומן תראו את התוצאות הטובות ביותר, אלה שיגדילו את משאבי העמותה ויאפשרו לה להמשיך לפעול למען האוכלוסיות הזקוקות לה מכל.

במקום טקסטים – סרטון הסברה

בניסיון להגיע לקהל יעד גדול יותר ולעודד גיוס משאבים, עמותות רבות מקימות אתרי אינטרנט עם מאמרי תוכן וסיפורים אישיים, וחלקן מעצבות עלונים וחוברות כדי לספר על המטרות והיעדים שלהן. הצעדים הללו בהחלט חיוניים, אבל היום כבר ברור לחלוטין שיש דרך טובה ויעילה יותר לעורר רגש, למשוך תשומת לב ולהניע את התורמים לפעולה של ממש. למעשה, את המטרות הללו ניתן להשיג באמצעות סרט תדמית שיימשך שתיים עד שלוש דקות לכל היותר, וישלב בין סיפורים אישיים ומרגשיים לבין קטעי וידאו מהשטח. זוהי הדרך להדגיש את יתרונות העמותה, את הבידול שלה ביחס לעמותות אחרות עם מטרות זהות ואת היכולת שלה לחולל שינוי של ממש.

הפקת סרטון תדמית לעמותה – איך זה עובד?

כדי להבטיח כלי משמעותי ואיכותי שילווה את העמותה בכנסים, במפגשים אישיים עם תורמים ובאירועי צדקה שונים, חשוב לתכנן בקפידה את כל שלבי העבודה. בתהליך הפקת סרטוני תדמית אנחנו צריכים לדעת לאן אנחנו רוצים להגיע, אילו חוזקות צריך להדגיש ומה האמצעים שעומדים לרשותנו. האם סרטון אנימציה יעשה את העבודה או שמא עדיף הפקת סרט תדמית המתעד את הנעשה בשטח, את המתנדבים, את הפעילויות השונות ובפרט את האנשים שחווים שינוי אמיתי ומהרגש? שאלה זו ורבות אחרות הן שמאפשרות לנו לתכנן את המסלול האידאלי לטובת העמותה, ובעיקר לטובת כל אותם אנשים שמפיקים תועלת חשובה בזכות הפעילות המבורכת שלה.

הערוצים המרכזיים להפצת סרטוני תדמית

אין ספק שעם סרטון הסברה מקצועי ומדויק תוכלו לרגש את הצופים ולהניע אותם לפעולה, אבל אין גם ספק שאת הסרטון תצטרכו להפיץ בכל הערוצים העומדים לרשותכם. למרבה המזל, יש היום שפע של כלים ואפיקים לקידום הסרט שלכם, מאתר האינטרנט של העמותה ועד לרשתות החברתיות השונות, לרבות סרטוני תדמית לפייסבוק או אינסטגרם. בנוסף ניתן לקדם סרטים דוקומנטריים על פעילות העמותה או סרטי תדמית לעסקים אחרים סרטוני תדמית ליוטיוב, בקמפיינים פרסומיים, במסגרת פעילויות יח"צ שונות ובאירועים מיוחדים אליהם יוזמנו תורמים פוטנציאליים. עם הליווי המקצועי של צוות קלמנטינה, עם צילום איכותי ועריכה מדויקת, ובעיקר עם תוכנית עבודה ברורה שמתמקדת במטרות וביעדים שלכם, זו ההזדמנות שלכם לגייס את המשאבים הנחוצים עבורכם. כדי להפיק את הסרטון הנכון עבורכם.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

אתם מוזמנים ליצור קשר עם קלמנטינה הפקות סרטים בטלפון מספר: 077-9966221 או להשאיר את פרטי ההתקשרות – וניצור אתכם קשר בהקדם.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן