סרטוני תדמית לעיריות

סרטוני תדמית לעיריות, קלמנטינה הפקות סרטים

כל עירייה ורשות מקומית מעוניינת לספר לתושבים על הפעילות הייחודית שלה. אחד הכלים היעילים שעומדים לרשותם הוא סרטון תדמית מקצועי. זוהי דרך נהדרת למתג את הפרויקטים המיוחדים. לחשוף השיפורים והשדרוגים ברחבי העיר. להציג האופן שבו הגורמים השונים בעירייה פועלים למען רווחתם והנאתם של משלמי הארנונה. עם זאת, לפני שאתם יוצאים להפקת סרטוני תדמית, יש כמה נקודות חשובות שכדאי לתת עליהן את הדעת.

לצפייה בסרטונים:

סרטון תדמית חייב להיות ממוקד

הפעילות שלכם רבה ואתם עובדים קשה מאוד. בהתאם אתם גם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לספר לתושבים על כל השינויים בעיר ועל כל מה שעשיתם בתקופה החולפת. עם זאת, חשוב לזכור כי סרטוני תדמית לשיווק, לאתר האינטרנט או סרטוני תדמית לפייסבוק, הם סרטונים שאמורים להיות קצרים וממוקדים. אין לכם את כל הזמן שבעולם כדי לספר על כל עץ חדש, תשתית ששודרגה או חוק עזר שנכנס לתוקף. בתהליך העבודה על סרט תדמית לקידום הפעילות שלכם חשוב להתמקד בפרויקט מרכזי אחד, או במספר מצומצם של פעילויות בעלות משמעות רבה. תוכלו להפיק בהמשך סרטונים נוספים – לקידום מטרות ואירועים אחרים.

לפני שמצלמים סרטוני תדמית לעיריות – בונים תסריט

יש לכם המון רעיונות נהדרים לסרטון ההסברה שלכם, מצילומים ברחבי העיר, צילומי רחפן ועד לראיונות עם גורמים בכירים כאלה ואחרים. מצד שני, גם את הרעיונות הגדולים האלה צריך למקד לסרטון תדמית של שתי דקות (או עד שלוש דקות לכל היותר). צוות הפקה עם קופירייטינג מקצועי יוכל לעזור לכם להבין אילו רעיונות ייראו נהדר על המסך. מה יעבוד קצת פחות, לסנן את הנושאים החשובים ואת אלה שלא ממש מתאימים. עם תסריט מלוטש וברור, וצוות הפקה מיומן תוכלו להגיע לתוצאה מעולה. זו ההזדמנות שלכם להפיק סרט תדמית מקצועי ומלוטש שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, ובכל הערוצים שעומדים לרשותכם.

זהו סרטון שיווקי – התייחסו אליו בהתאם

סרטי תדמית לעיריות אינם שונים במהותם מכל סרטון שיווקי אחר, וגם כאן המטרה העיקרית היא לספר לצופים על פעילותה של העירייה, על האופן שבו היא משרתת נאמנה את התושבים ועל הפרויקטים הגדולים שישנו את פני העיר, החינוך או התשתיות למשל. לכן, כשאתם מתכננים סרטי תדמית לעסקים חשוב להתמקד ביתרונות ובחוזקות שלכם, ולמשוך את תשומת לבם של הצופים מהרגע הראשון. תוכלו לעשות זאת באמצעות סרטון אנימציה שמדגים את הפרויקט הגדול שעל הפרק או את האופן שבו נוצלו משאבי העירייה באופן יעיל ומדויק, או להפיק סרטון המשלב עדויות של עובדי עירייה ותושבים, המספרים על השינויים הגדולים בעיר.

מפיקים סרטון תדמית באופן מקצועי בלבד

רק צוות הפקה מקצועי ומנוסה יוכל להפיק עבורכם סרטי תדמית לחברות איכותי באמת. תכנון אסטרטגי מעמיק ועבודה יסודית בשלבי התסריט, הצילום והעריכה, כל אלה יספקו את המענה האידאלי לצרכים שלכם. כך תוכלו לבחור את המסרים המרכזיים, להציג אותם בצורה מושלמת ולחזק את המעמד שלכם בקרב התושבים. סרטוני תדמית שיווקיים מסוג זה תוכלו לקדם בכל האפיקים הקיימים, בין אם בערוצים הדיגיטליים ובין אם באתר האינטרנט ובכל פלטפורמה אחרת שעומדת לרשותכם.

צוות קלמנטינה הפקות סרטים יהיה שם לצדכם לכל אורך הדרך, ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו בטלפון 077-9966221 או להשאיר את פרטי ההתקשרות בטופס שמופיע ממש כאן למטה.

דילוג לתוכן