הקשר בין הפקת סרטי תדמית לעסקים ושיפור המכירות

הקשר בין הפקת סרטי תדמית לעסקים ושיפור המכירות, קלמנטינה הפקות סרטים

בשנים האחרונות אנחנו נתקלים בהם כמעט בכל מקום. הם נשלחים אלינו דרך הווטסאפ, מופיעים על גבי הפיד שלנו בפייסבוק ומככבים גם ביוטיוב, בכנסים רשמיים ובשלל הזדמנויות אחרות. אלה הם סרטי התדמית, כמובן, קטעי וידאו קצרים שמספרים לנו את כל מה שבאמת חשוב לנו לדעת על המותג, על המוצר, על השירות או על הרעיון המקורי והמיוחד שמישהו מנסה למכור לנו. השאלה היא האם זה עובד, ומה בכלל הקשר בין הפקת סרטי תדמית לעסקים ושיפור המכירות?

לצפייה בסרטונים:

סרטי תדמית מתאימים לכל לקוח

בין אם אתם פונים ללקוחות פרטיים, לעסקים קטנים, לארגונים גדולים או לתורמים נכבדים, אתם רוצים לספר להם סיפור. חשוב לכם להציג את המותג, להדגיש את היתרונות שלו ולהעביר מסר אחד מרכזי: יש לכם פתרון נהדר לצורך אמיתי, ורק אתם יכולים לעזור לצופה להשיג את מה שהוא מחפש או למצוא מענה לבעיה. סרטוני תדמית הם הפתרון האידאלי לכל אחד מהמצבים האלה, והם יעילים יותר מכל טקסט מרגש או מאמר מייגע עם מאות או אלפי מילים. אתם יכולים להפיק סרטון תדמית אנימציה שימשוך את הצופים ויסקרן אותם, להפיק סרטון שיווקי ממוקד שפונה בדיוק לקהל שלכם או להכין מצגת למשקיעים הפוטנציאליים שלכם.

סרטון הסברה והגדלת החשיפה

מעל לכל, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם רוצים לדעת מה אתם יכולים לעשות בשבילם ולמה דווקא אתם. עם סרטון הסברה אתם יכולים לדייק, לרגש ולספר את הסיפור בצורה ברורה ופשוטה הרבה יותר. תוכלו להציג את הערכים שלכם (חדשנות, שירות אישי או איכות גבוהה, למשל), לשלב סיפורים אישיים של לקוחות שניסו ונהנו, למסור מידע מורכב בדרך קלילה וזורמת יותר, ובאופן כללי להגדיל את החשיפה שלכם. אתם רק צריכים להפיק סרטון תדמית ברמה גבוהה מאוד, ולקדם אותו באמצעות הרשתות החברתיות ובכל כלי אחר שעומד לרשותכם.

סרט מוצר - הציגו פעולה

במקום לספר ללקוחות איך המוצר שלכם עובד או למה כדאי להם לקנות אותו, הפקת סרטון תדמית הוא כלי מעולה שעוזר לכם להראות ללקוחות במקום להלאות אותם במילים. למשל, אם פיתחתם אפליקציה חדשנית הראו ללקוחות שלכם איך היא פועלת ומה היא באמת תורמת למשתמשים בה. אם יש לכם מוצר שעוזר לשמור על הכושר או סדנה מיוחדת שתעזור לצופים שלכם, אל תדברו עליהם. פשוט הראו לצופים איך נראית הסדנה ואיך משתמשים במוצר בזמן אימון הכושר, שלבו סרטוני אנימציה לעסקים להצגת מידע פרקטי וממוקד, ואם אפשר – אל תוותרו גם על ראיון עם לקוח מרוצה שיוכיח שהמוצר שלכם עושה את העבודה הכי טוב שאפשר.

סרטון תדמית ביוטיוב פונה לרגש

אם המוצר מספק מענה לכאב או למצוקה, דרך אפקטיבית לגעת בלקוח היא להציג בפניו את הבעיה הזו בדיוק, ומיד לאחר מכן את הפתרון. סרטי תדמית עושים את העבודה הזו היטב, וכאשר הרגש נכנס לפעולה גובר הסיכוי שהלקוח יצור קשר, יבצע רכישה או לכל הפחות ייכנס אל האתר לקבלת מידע נוסף. במובן הזה סרטוני אנימציה לעסקים תורמים באופן משמעותי מאוד למכירות וליחסי הציבור של העסק בכלל: הם מניעים את הצופים לפעולה ומגדילים את הסיכוי שנקבל יותר פניות והרבה יותר מכירות.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

אם כן, כל שנותר כעת הוא לפנות לצוות ההפקה של קלמנטינה הפקות סרטים, וליהנות מניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו באמצעות טלפון מס': 077-9966221 או להשאיר לנו את פרטי ההתקשרות בטופס המופיע ממש כאן, בתחתית העמוד.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן