נגן וידאו

הופק עבור:

חברת עמיגור

סרטון תדמית באנגלית שתוכנן ונערך במטרה להציג את הישגיה של חברת עמיגור בתחום הבניה לדיור מוגן ולדיור ציבורי בישראל. חברת עמיגור, כחברת בת של הסוכנות היהודית לארץ ישראל, היא למעשה הזרוע הביצועית של הסוכנות בתחומי הבינוי, הדיור והפרויקטים, ובפרט בתחומי הדיור המוגן והדיור הציבורי. מזה למעלה מעשרים שנה הפיקה קלמנטינה עבור חברת עמיגור סרטוני תדמית, הסברה ושירותי תיעוד. 

סרטון התדמית הוקרן בפני אוהבי ישראל בצפון אמריקה, והוא מתאר בפניהם את הפרויקט הייחודי של הסוכנות, את היקפו ואת חשיבותו. סרטון תדמית זה משלב צילומי רחפן, אנימציה, צילומי ארכיון וראיונות עם שרים בממשלת ישראל, בהם שר האוצר משה כחלון ושר השיכון והבינוי יואב גלנט.

כדי להבטיח נגישות מלאה למידע החשוב ולנתונים המוצגים בסרטון תדמית עבור חברת עמיגור, הוא מלווה בכתוביות באנגלית וכן בקריינות על ידי קריין אמריקאי מקצועי. הסרטון מספק תמונה מלאה ומפורטת ביחס להיקף הבנייה בתל אביב, ברחובות, באשקלון ובערים נוספות. הוא מדגיש בנוסף את המחויבות של ממשלת ישראל ושל הסוכנות היהודית לסייע לאוכלוסייה הישראלית המבוגרת להתקיים בכבוד גם בפני האתגרים הניצבים בפניהם.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן