נגן וידאו

הופק עבור:

צו פיוס

סרטון תדמית שהופק על ידי קלמנטינה הפקות סרטים כסרטון תדמית לעמותות צו פיוס, ארגון ששם לו למטרה ליצור פיוס והידברות בין קבוצות שונות באוכלוסיה היהודית בישראל. סרטון ויראלי זה הוא חלק בלתי נפרד מסדרת הסרטונים "סרטון בגוף האומה", והוא פועל על פי אותם עקרונות: קצב מהיר, מוזיקה קלילה והצגת מסרים באמצעות הומור.

הפקת סרטון תדמית זה הופץ בקמפיין סושיאל ברשתות החברתיות ובשלל כנסים, והוא מציג זוג דתי שמתכונן לצאת לחתונה חילונית. את בני הזוג מגלמים עדנה בליליוס (מהסדרה "סברי מרנן") והסטנדאפיסט קובי אריאלי. הוא מציג את הקושי בבחירת הבגד הנכון לחתונה חילונית ואת הקונפליקט בין דתיים לחילוניים דרך הפערים התרבותיים ביניהם. קשיים אלה מוצגים בהומור ובחינניות, ולבן הזוג יש פתרון מקורי שיקל על בת זוגו להרגיש נינוחה כשהיא יוצאת מהבית בבגדים שגורמים לה "להיראות דוסית".

סרטון סושיאל זה זכה לאלפי צפיות ביוטיוב והופץ ברשתות החברתיות כמו סרטוני תדמית ליוטיוב וסרטוני תדמית לפייסבוק, כאשר העריכה הקצבית, התסריט המדויק והמשחק הנהדר משתלבים יחד ומבטיחים תוצאה מצוינת.

אז כאשר אתם מחפשים חברת הפקות סרטוני תדמית שתדע לתת את הטאצ' הנכון למסרים שלכם, פנו אלינו ואנחנו נשמח לתת לכם הצעה משתלמת.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן