נגן וידאו

הופק עבור:

ג'וס פלאס ישראל

סרטון תדמית שהופק עבור חברת ג'וס פלאס ישראל על ידי קלמנטינה הפקות סרטים. הסרטון נותן כבוד לשייטות האולימפיות גיל כהן ונועה לסרי, המציגות את ה"אני מאמין" שלהן במגוון תחרויות הספורט בהן הן משתתפות. הן מדגישות את התמיכה והחיזוקים שהן מעניקות זו לזו, את השאיפה להגיע תמיד רחוק יותר ואת חשיבות עבודת הצוות. הפקת סרטון תדמית זה שם במרכז שתי נשים מעוררות השראה שמתמקדות במטרה אחת ופועלות יחד כדי לגבור על האתגרים הניצבים בפניהן בדרך להצלחה, ולמשחקים האולימפיים.

לצורך הפקת סרטון חברה לחברת ג'וס פלאס ישראל התלווה צוות קלמנטינה הפקות סרטים אל השייטות במהלך האימונים, ושילבנו גם ראיונות עמן. הקליפ הופק לבקשת ג'וס פלאס, המעניקה חסות לספורטאיות, והוא הושק במסגרת קמפיין סושיאל "מעל ומעבר" של החברה ביוטיוב וברשתות החברתיות כסרטוני תדמית ליוטיוב וסרטוני תדמית לפייסבוק. כדי להתמודד עם אתגר הצילום בים הסוער ביצענו שימוש בשיטת מהירות פריים גבוהה במהלך הצילום, כדי להבטיח תמונה איכותית ורציפה, וכן שילבנו בצילומי תדמית אלו רחפן להשגת תמונה טובה ועשירה יותר.

הוידאו הוא דוגמה טובה לז'אנר שנהוג להשתמש בו במותגי ספורט. העדות האישית האינטימית על רקע פעילות ספורטיבית דינמית. סרטוני תדמית כאלה ניתן לראות הרבה אצל פירמות בינלאומיות כמו נייקי ואדידס.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן