נגן וידאו

הופק עבור:

סיאטה מובייל

אנחנו בקלמנטינה סרטים מתמחים בהפקת סרטוני תדמית.  סרטון תדמית מוצר – SD7 Rapid Kit הופק עבור החברה הבינלאומית Siyata Mobile. בהפקת סרט תדמית זה התמקדנו בהצגת אחד ממוצרי הדגל של החברה. ערכת ה-SD7 Rapid מיועדת לספק במצבי חירום פריסה מהירה של מכשירי קשר ופתרון טעינה נייד. סרט שיווקי הוא כלי משמעותי בהשקת מוצר, בין אם זה ברשת, בכנסים או בשליחתו באופן ישיר ללקוחות פוטנציאלים.

כבר למעלה מעשרים שנה, אנחנו מפיקים סרטוני תדמית, מוצר, הדרכה וקליפ עובדים. בנינו פרוטוקול עבודה המתחיל בשלב התחקיר ומסתיים בסרט תדמית מלוטש. במהלך השנים צברנו לקוחות רבים, להם אנו מעניקים מעטפת מקצועית לאורך כל השנה. בין לקוחותינו נמנית גם חברת Siyata Mobile הבינלאומית.

בשיתוף אנשי Siyata Mobile כתבנו תסריט באנגלית להפקת סרט תדמית מוצר. התסריט מתאר סיטואציה בה הערכה נותנת מענה מבצעי המציל חיים. אל בית הספר מתקרבת סופת הוריקן. המנהלת אוספת את המורים ומבקשת מהם לסרוק את בית הספר על מנת לוודא שלא נשאר אף תלמיד במתחם. היא מציגה בפניהם את הערכה SD7 Rapid Kit המכילה מכשירי קשר טעונים ומוכנים למשימה. המורים יוצאים לסריקה. במקביל מגיעים למקום גם שני כבאים ושוטרת שעוזרים בסריקת השטח ונעזרים אף הם בערכה משלהם. המנהלת מקבלת דיווח מהמורים באמצעות מכשירי הקשר כי לא נשאר אף תלמיד מאחור. היא מעדכנת בקשר את מוקד החירום שהשטח נקי מתלמידים.

ליהקנו שחקנים דוברי אנגלית שפת אם, איתרנו לוקיישן מתאים ויצאנו להפקה. התוצאה היא סרט תדמיתי באורך דקה וחצי ערוך וארוז בקפידה העונה באופן מדויק על צרכי הלקוח.  

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן