נגן וידאו

הופק עבור:

משלוחה

לרגל השקת הארנק הדיגיטלי, בחרה "משלוחה" – אפליקציה משלוחי האוכל המוכרת והאהובה – בהפקת סרטון תדמית, חד וממוקד קצר. לאורך שנות פעילותה מיצבה את עצמה "משלוחה" כאפליקציה המרכזת בקלות ובנוחות את המסעדות המובילות בישראל, ומשתמשי האפליקציה אף נהנים משלל הטבות משתלמות. השירות הייחודי והחדשני מאפשר ללקוחות להזמין משלוחים באמצעות הטלפון החכם, במהירות ובפשטות, וליהנות מחיסכון משמעותי ומהחזר, כבר מהשקל הראשון.
חברת קלמנטינה הפקות סרטים, המתמחה בתכנון ובהפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים וגדולים, נבחרה להפיק גם את סרטון ההשקה של המותג. זאת, תוך התמקדות בערכים המרכזיים של האפליקציה, המשלבת בין טכנולוגיה, חדשנות, מהירות ונוחות. סרטון תדמית זה מציג את כל אלה באמצעות שילוב מנצח בין אנימציה מדויקת, טקסטים ממוקדים, קריינות מקצועית ואפקטים קוליים שמשלימים את התמונה. זוהי הדרך הטובה ביותר להציג את כל היתרונות שיש לארנק הדיגיטלי להציע לקהל הלקוחות הרחב של "משלוחה".
סרטון התדמית של "משלוחה" נמשך כחצי דקה בלבד, והוא מספק את המענה המושלם לצרכי הלקוחות, המבקשים ליהנות משירות מהיר, מאפליקציה ידידותית למשתמש, ומחיסכון כספי. הניסיון, היצירתיות והמקצועיות של צוות קלמנטינה, הפקות סרטים, הם אלה שאפשרו סרטון תדמית אנימציה ברמה הגבוהה ביותר, לקידום המותג המוביל ולהשקת השירות החדש.

מוזמנים לשתף:

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן