סרטון מצטיינים

סרטון מצטיינים, קלמנטינה הפקות סרטים

לכל ארגון יש כללים ייחודיים משלו. כל מעסיק מגדיר בעצמו מה הופך עובד למצטיין, ואת מי הוא רוצה להוקיר. יש מי שיעריך תודעת שירות גבוהה ללקוחות, יש מי שעבורו שיתוף פעולה ועבודת צוות הם נושאים מהותיים ועבור חלק מהמעסיקים אלה התוצאות בשטח שמדברות בעד עצמן. לא משנה איפה אתם על הסקאלה הזו, סרטון מצטיינים הוא כלי נהדר שיעזור לכם להציג את העובדים הנבחרים, את הסיבות לבחירה בהן ואת הערכים המרכזיים שמנחים אתכם. יש לצעד הזה שפע של יתרונות, רק למקרה שתהיתם. סרטון מצטיינים מעודד מוטיבציה, כשהעובדים שלכם יודעים מה מצופה מהם, מה הערכים המרכזיים שמנחים אתכם ואילו התנהגויות זוכות להערכה רבה יותר, הם פועלים על פי העקרונות הללו בדיוק. הם מעניקים דגש רב יותר לשירות הלקוחות ולשביעות הרצון שלהם, הם מקפידים לסייע לעובדים אחרים ולהדריך את המצטרפים החדשים, ומעל לכל הם משקיעים את מירב היכולות שלהם בהצלחת העסק וביעדים האישיים שהוצבו בפניכם. אם כן, הפקת סרטון עובדים היא דרך נהדרת להניע את כולם לפעולה ולעורר בהם השראה אמיתית.

לצפייה בסרטונים:

קליפ מצטיינים מחזק את הקשר לחברה

הזכרנו את המוטיבציה לעבוד קשה יותר ולתרום יותר ברמה האישית, אבל סרטוני חברה מהסוג הזה יכולים להשיג עוד מטרה אחת חשובה. המחויבות של החברה לעובדים שלה מחזקת במידה רבה את הקשר של העובדים אליה, והקשר ההדדי הזה חיוני כדי להבטיח שיתוף פעולה פורה בין העובדים, המנהלים והארגון בכלל. כשעובד מרגיש חלק בלתי נפרד מהמותג הוא משקיע הרבה יותר, וההצלחה של העסק חשובה לו לא פחות מההצלחה האישית שלו. זהו יתרון משמעותי וחשוב, ועוד סיבה נהדרת להפיק קליפ עובדים מושקע.

סרטון מצטיינים הוא מזכרת מרגשת

לצורך הפקת קליפ עובדים מיוחד שמוקדש כולו להוקרת המצטיינים, יש לא מעט חלופות אפשריות. ראיונות הומוריסטיים עם העובדים שזוכים להערכה, מבחן ידע כללי של חברי הצוות שלהם או סצנות מבוימות בהשתתפות מנהלים והעובדים המצטיינים, אלו הן רק כמה חלופות נהדרות שעומדות על הפרק. מבחינתם של אותם עובדים מוערכים מדובר במזכרת נהדרת. היא יכולה להופיע באתר החברה או בערוץ היוטיוב, ותחושת הגאווה הזו בוודאי תעודד אותם לחלוק את התוצאה המשגעת עם חברים טובים ועם בני משפחה. למזכרת כזו אין תחליף, והיא שווה יותר מכל סל מתוק או בקבוק יין שתוכלו להעניק. 

מאידך, לסרט מצטיינים יש כוח שיווקי ממש כפי שיש לסרטוני תדמית. זאת מכיוון שהרבה פעמים המצטיינים מייצגים את הערכים שהחברה רוצה להבליט. לכן קליפ מצטיינים המופץ ברשת מחזק את המותג.

הפקת סרטון מצטיינים ברמה הגבוהה ביותר – קלמנטינה, הפקות סרטים

אז היתרונות של הפקת הקליפ ברורים, אבל מאיפה בכלל מתחילים? התשובה לשאלה הזו דווקא פשוטה: חברת קלמנטינה הפקות סרטים תשמח לסייע לכם בפרויקט המיוחד הזה, ובשלב הראשון נגדיר בצורה ברורה את המטרות שלכם ואת הסרטון שיתאים לכם יותר מכל, זה יכול להיות סרטוני תדמית לעמותות, סרטוני תדמית לעיריות, סרטוני תדמית לזכיינים, הפקת סרטי תדמית לעסקים או הפקת סרטון אנימציה. אולי תעדיפו להקליט שיר שיותאם במיוחד לרגל המאורע ואולי דווקא לקיים ראיונות עם המצטיינים, אבל עם שאלות מיוחדות שיעודדו תשובות מקוריות ושנונות. יכול להיות שתרצו לבנות תסריט הכולל סצנות בשיתוף העובדים או דווקא סרטון מרגש המשלב בין אנימציה, תמונות ארכיון וראיונות עם עובדים שיספרו על ההשפעה של המצטיינים עליהם. כל החלופות הללו נהדרות, ורק בעבודה נכונה ומשותפת נוכל לבחור את המענה המדויק עבורכם רגע לפני שנתחיל לצלם ולערוך את התוצאה הסופית.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

להפקת סרטון מצטיינים משלכם אתם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המופיע מטה או להתקשר אלינו לטלפון מספר: 077-9966221.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן