הפקת סרטים דוקומנטריים

אגדה יפנית מספרת על איכר עני וקשה יום. מדי יום היה יוצא לעבוד קשה בשדה. ובערב, בדרכו הביתה, היה מחלק את שכר עמלו. בחצי מהכסף קנה אוכל ובחצי השני קנה פרחים. כאשר שאלו אותו, “למה פרחים?” ענה, “האוכל זה בשביל הכוח. הפרחים הם בשביל הנשמה. אם הנשמה לא תעבוד, לגוף לא תהיה מטרה וגם הוא יפסיק לקום בבוקר…" הסרטים הדוקומנטרים שהפקנו במשך השנים לצד הפקת סרטוני תדמית הם הפרחים שלנו.

קלמנטינה הפקות סרטים - הסרט הדוקומנטרי "גם כשעיניי פקוחות"

קלמנטינה הפקות סרטים הפיקה בשנת 2010 את הסרט הדוקומנטרי "גם כשעיניי פקוחות" בבימויו של אופיר טריינין. הסרט מתאר מסע מוסיקלי נפשי שבמרכזו תהליך היצירה יוצא הדופן של גבריאל בלחסן, ממייסדי להקת אלג'יר,הסובל ממחלת ה"מאניה דפרסיה"
הסרט הדוקומנטרי זכה בפרס הראשון בפסטיבל דוקאביב בשנת 2010. ונבחר ע"י האקדמיה הישראלית לקולנוע לאחד מחמשת הסרטים התיעודיים הטובים ביותר לשנת 2010. זכה בפרס סרט ביכורים ופרס המוסיקה בתחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי
הסרט בהפקה משותפת עם שידורי קשת והוקרן בערוץ 2, נתמך על ידי הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, והשתתף בפסטיבלים רבים בעולם.

קלמנטינה הפקות סרטים - הסרט הדוקומנטרי "פרדי היקר"

בשנת 2017 הפקנו את הסרט "פרדי היקר" בבימויו של רובי גת. הסרט מתאר את סיפורו של פרדי הירש, יהודי גאה, ציוני והומוסקסואל, שחי באפלת השואה. היה מורה נערץ על חניכיו והעניק רגעי אושר אחרונים לכ 600 ילדים במחנה המשפחות באושוויץ. הסרט מפר את קשר השתיקה סביב מותו.
הסרט השתתף ביותר מ 15 פסטיבלים בינלאומיים וזכה בשני פרסים: Houston Film Critics Society Award Grand Jury Prize ו – Houston International LGBTQ Film Festival
הסרט בהפקה משותפת עם תאגיד כאן, שודר בערב יום השואה 2017. נתמך על ידי קרן אביחי, מיזם ירושלים וועידת התביעות.

קלמנטינה הפקות סרטים מומחים בהפקות סרטים דוקומנטריים

בימים אלה אנחנו בקלמנטינה, הפקות סרטים נמצאים בעיצומו של הפקת סרט דוקומנטרי מרתק בשם "דעתו של החייל", מפיק שותף ובמאי – אסף בנית. "דעתו של החייל" הוא דו"ח סודי ביותר של הצנזורה לדואר חיילים, הכולל קטעי מכתבים שנלקחו ממכתבי החיילים ללא ידיעתם, ועניינו את צמרת הצבא והשלטון. הדוח כלל שני חלקים: פסקאות ממכתבי המכתבים וסיכומים של הצנזור אודות הלכי הרוח שעולים מהמכתבים ומשמעותם. באמצעות הדו"ח והמנגנון שנבנה סביבו – החיילים, יחידת הצנזורה, המערכת הצבאית, גורמי החינוך בצבא ועוד – הסרט חושף את הקשיים המוסריים שבחדירה לפרט, והבעיות החברתיות והמורליות שהודחקו מאז 1948 דרך כל מלחמות ישראל ועד היום.
הסרט בהפקה משותפת עם ערוץ 8, נתמך על ידי הקרן החדשה לקולנוע.

שיתוף העמוד:

נושאים בתחום:

קלמנטינה, הפקות סרטים לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 077-9966221 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

קלמנטינה הפקות סרטים, מומחים בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני הדרכה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן