סרט תדמית לחברות בינלאומיות – סיאטה

הופק עבור:

סיאטה מובייל

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חברת קלמנטינה הפקות סרטים, המתמחה בהפקת סרטי תדמית, נבחרה להפיק גם את סרט ההשקה של מכשיר הקשר הייחודי SD7 של החברה הבינלאומית Siyata Mobile.

סרט תדמית זה תוכנן, תוסרט והופק על ידי קלמנטינה הפקות סרטים, לקידום מכשיר SD7, מוצר ייחודי ומתקדם שנועד להבטיח תקשורת יעילה ואיכותית בין מספר רב של גורמים הפועלים בשטח ובמוקד החירום במקביל. הסרטון תוכנן בהתאם לקהל היעד העיקרי, ארגוני ביטחון וגורמי הצלה, במטרה להדגיש את היתרונות המרכזיים של המוצר.

המוצר מיועד בין היתר לשוק האמריקאי. אנחנו בקלמנטינה הפקנו סרט תדמית חד וממוקד בסטנדרטים הגבוהים של השוק האמריקאי. זאת כדי להבטיח העברה מדויקת ואפקטיבית של המסרים המרכזיים, תוך שימוש בשפה ויזואלית עשירה. הסרט מציג את הבעיה העיקרית עמה מתמודדים הגורמים השונים בשטח, כהכנה לקראת הצגת המוצר כפתרון האופטימלי. באמצעות עדויות של משתמשי קצה ואנימציה מוקפדת העברנו את היתרונות והאיכויות הגלומים במכשיר הקשר SD7. אל כל אלה מתלווים עריכה קצבית וקריינות מקצועית, הדרושים כדי להשלים את התמונה ולהבטיח סרט תדמית בסטנדרטים גבוהים מאוד. כל זאת בהתאם לצרכי הלקוח ולניסיון העשיר של צוות קלמנטינה הפקות סרטים

מעוניינים בסרטון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן